Wentylator dachowy

WD-35 MN

Informacje o produkcie

Wentylator dachowy WD-35M/I

Oddajemy Państwu w użytkowanie nowoczesny wentylator dachowy mający szerokie zastosowanie w każdych warunkach, a w szczególności tam, gdzie ze względów technicznych instalowanie innych zespołów wentylacyjnych jest utrudnione.Proponowane przez nas rozwiązanie pozwala na efektywne przewietrzanie pomieszczeń, nie zajmuje miejsca w pomieszczeniu, a umiejętne rozmieszczenie punktów wentylacyjnych minimalizuje  powstawanie niekontrolowanych przeciągów. Wentylator typu WD – 35MN został wykonany z blachy aluminiowej i pokryty epoksydową farbą proszkową co daje gwarancję odporności na korozję

Proponowany przez nas przemysłowy wentylator dachowy znajduje zastosowanie tam gdzie wymagana jest cicha praca zespołu wentylacyjnego przy dużej i skutecznej wymianie powietrza. Posiada on  wydajność 1400 m3/h i jest zasilany napięciem 230V/ 50Hz.

Specyfikacja

Charakterystyka pracy

Charakterystyka wentylatora wd-35mn

Wymiary urządzenia

Wymiary wentylatora WD-35M/I

Parametry techniczne

 • Maksymalna wydajność (m3/h):1400
 • Podciśnienie MAX Pst [Pa]:550
 • Pobór mocy W:230
 • Obroty na minute:2756
 • Poziom hałasu db A/1m:80
 • Masa kg:5.0

Zamów produkt

  Dane zamawiającego

  Adres dostawy

  Wypełnienie powyższego formularza nie oznacza jednoznacznie złożenia zamówienia lecz służy do poinformowania nas o chęci zakupu naszego wentylatora. Przesłane dane nie zostaną zapisywane w żadnej bazie danych, nie będą przetwarzane w żaden sposób oprócz odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Po otrzymaniu od Państwa informacji o chęci zakupu skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia warunków zakupu.

  Zainteresowany?

  Zostaw numer, oddzwonimy