Wentylator dachowy

WD-13 C

Informacje o produkcie

Wentylator dachowy WD-13C

Oddajemy Państwu w użytkowanie nowoczesny wentylator dachowy mający szerokie zastosowanie w każdych warunkach, a w szczególności tam, gdzie ze względów technicznych instalowanie innych zespołów wentylacyjnych jest utrudnione. Proponowane przez nas rozwiązanie pozwala na efektywne przewietrzanie pomieszczeń, nie zajmuje miejsca w pomieszczeniu, a umiejętne rozmieszczenie punktów wentylacyjnych minimalizuje powstawanie niekontrolowanych przeciągów. Wentylator typu WD – 13 C. został wykonany z blachy aluminiowej i pokryty epoksydową farbą proszkową co daje gwarancję odporności na korozję.

Proponowany przez nas przemysłowy wentylator dachowy WD-13 C o wydatku 200 m3/h, napięciu zasilania 230V znajduje zastosowanie w miejscach, gdzie wymagana jest cicha praca zespołu wentylacyjnego, przy niewielkiej wydajności ale wysokim podciśnieniu np. na starych kominach po wentylacji grawitacyjnej.

Specyfikacja

Charakterystyka pracy

Charakterystyka wentylatora WD-13C

Wymiary urządzenia

Wymiary wentylatora WD-13C

Parametry techniczne

 • Maksymalna wydajność (m3/h):200
 • Podciśnienie MAX Pst [Pa]:62
 • Pobór mocy W:28
 • Obroty na minute:1340
 • Poziom hałasu db A/1m:52
 • Masa kg:2.6

Zamów produkt

  Dane zamawiającego

  Adres dostawy

  Wypełnienie powyższego formularza nie oznacza jednoznacznie złożenia zamówienia lecz służy do poinformowania nas o chęci zakupu naszego wentylatora. Przesłane dane nie zostaną zapisywane w żadnej bazie danych, nie będą przetwarzane w żaden sposób oprócz odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Po otrzymaniu od Państwa informacji o chęci zakupu skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia warunków zakupu.

  Zainteresowany?

  Zostaw numer, oddzwonimy