Wentylator dachowy

WD-15 M

Informacje o produkcie

Wentylator dachowy WD-15M

Oddajemy Państwu w użytkowanie nowoczesny wentylator dachowy mający szerokie zastosowanie w każdych warunkach, a w szczególności tam, gdzie ze względów technicznych instalowanie innych zespołów wentylacyjnych jest utrudnione. Proponowane przez nas rozwiązanie pozwala na efektywne przewietrzanie pomieszczeń, nie zajmuje miejsca w pomieszczeniu, a umiejętne rozmieszczenie punktów wentylacyjnych minimalizuje powstawanie niekontrolowanych przeciągów. Wentylator typu WD – 15 M. został wykonany z blachy aluminiowej i pokryty epoksydową farbą proszkową co daje gwarancję odporności na korozję.

Proponowany przez nas przemysłowy wentylator dachowy WD-15 M o wydatku 430 m3/h, napięciu zasilania 230V znajduje zastosowanie w miejscach, gdzie wymagana jest cicha praca zespołu wentylacyjnego, przy niewielkiej wydajności ale wysokim podciśnieniu np. na starych kominach po wentylacji grawitacyjnej.

Specyfikacja

Charakterystyka pracy

Charakterystyka wentylatora WD-15M

Wymiary urządzenia

Wymiary wentylatora WD-15M

Parametry techniczne

 • Maksymalna wydajność (m3/h):430
 • Podciśnienie MAX Pst [Pa]:300
 • Pobór mocy W:70
 • Obroty na minute:2300
 • Poziom hałasu db A/1m:62
 • Masa kg:2.8

Zamów produkt

  Dane zamawiającego

  Adres dostawy

  Wypełnienie powyższego formularza nie oznacza jednoznacznie złożenia zamówienia lecz służy do poinformowania nas o chęci zakupu naszego wentylatora. Przesłane dane nie zostaną zapisywane w żadnej bazie danych, nie będą przetwarzane w żaden sposób oprócz odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Po otrzymaniu od Państwa informacji o chęci zakupu skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia warunków zakupu.

  Zainteresowany?

  Zostaw numer, oddzwonimy