Wentylator dachowy

WD-28 C

Informacje o produkcie

Wentylator dachowy WD-28C

Oddajemy Państwu w użytkowanie nowoczesny wentylator dachowy mający szerokie zastosowanie w każdych warunkach, a w szczególności tam, gdzie ze względów technicznych instalowanie innych zespołów wentylacyjnych jest utrudnione.Proponowane przez nas rozwiązanie pozwala na efektywne przewietrzanie pomieszczeń, nie zajmuje miejsca w pomieszczeniu, a umiejętne rozmieszczenie punktów wentylacyjnych minimalizuje  powstawanie niekontrolowanych przeciągów. Wentylator typu WD – 28C został wykonany z blachy aluminiowej i pokryty epoksydową farbą proszkową co daje gwarancję odporności na korozję

Proponowany przez nas przemysłowy wentylator dachowy znajduje zastosowanie tam gdzie wymagana jest cicha praca zespołu wentylacyjnego przy dużej i skutecznej wymianie powietrza. Posiada on  wydajność 790m3/h i jest zasilany napięciem 230V/ 50Hz.

Specyfikacja

Charakterystyka pracy

Charakterystyka wentylatora WD-28C

Wymiary urządzenia

Wymiary wentylatora WD-28C

Parametry techniczne

  • Maksymalna wydajność (m3/h):790
  • Podciśnienie MAX Pst [Pa]:115
  • Pobór mocy W:43
  • Obroty na minute:1400
  • Poziom hałasu db A/1m:61
  • Masa kg:4.0

Zamów produkt

Dane zamawiającego

Adres dostawy

Wypełnienie powyższego formularza nie oznacza jednoznacznie złożenia zamówienia lecz służy do poinformowania nas o chęci zakupu naszego wentylatora. Przesłane dane nie zostaną zapisywane w żadnej bazie danych, nie będą przetwarzane w żaden sposób oprócz odpowiedzi na zapytanie ofertowe. Po otrzymaniu od Państwa informacji o chęci zakupu skontaktujemy się z Państwem w celu uzgodnienia warunków zakupu.

Zainteresowany?

Zostaw numer, oddzwonimy